شما اینجا هستید: صفحه اصلیدرباره شرکتآشنایی با شرکت

آشنایی با شرکت

تاریخچه تاسیس:

 

   شرکت مشاوران برتر آفاق دارای مجوزات مختلف از ارگانهای دولتی مانند سازمان فنی و حرفه ای کشود، وزارت صنایع و معادن، وزارت فرهنگ و ارشاد و ... در کشور جمهوری اسلامی ایران و در سال 1389 شمسی فعالیت خود را شروع نموده است.

 این شرکت مفتخر است به عنوان اولین شرکت برگزار کننده دوره های فنی و مهندسی به صورت غیرحضوری در ایران فعالیت نماید.

 

 

 

   در عصر ارتباطات و تکنولوژی حرکت عظیمی در جهت حذف روشهایی سنتی در حال شکل گیری می باشد هرچند با وجود سرمایه گذاری های  فراوان بنا به دلایلی همه این روش ها موفقیت آمیز نبوده است ولی در صورت اجرای درست و استفاده صحیح از امکانات با در نظر گرفتن حقوق مشتریان و بالا بودن کیفیت آموزش بدون در نظر گرفتن هزینه های مورد نیاز انتظار می رود که این روش کارایی و اثربخشی بیشتری نسبت به روش سنتی داشته باشد.
   مرکز الکترونیکی جوش ایران توسط کنسرسیم شرکت برتر آفاق و مشاوران صافا به شماره ثبت 40719  به مدیریت آقای مهندس محمد ادب آوازه ایجاد گردیده و  هدف از تاسیس این مرکز بالا بردن سطح فنی کشور و ایجاد محلی جهت مرجع جوش ملی ایران بوده است که انتظار می رود ضمن حذف روش ستنی به تربیت نیروی متخصص با هزینه اندک و صدور مدارک تخصصی تحت نظر مراجع معتبر داخلی و بین المللی دست یابد. همچنین طبق قرارداد این مرکز با شرکت British Oxford welding انگلستان، دانشجویانی که موفق به دریافت گواهی  این مرکز شده اند می توانند از ماه اکتبر 2013 در آزمون تخصصی دوره های غیرحضوری (مرتبط با همان دوره) شرکت British Oxford welding انگلستان شرکت نموده و گواهینامه بین المللی آن شرکت را دریافت نمایند. گواهینامه داخلی این مرکز نیز مورد تایید سازمان ملی استاندارد کشور بوده که مطابق آن مورد پذیرش کلیه سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی می باشند که در استخدام آنها جهت فعالیت در پروژه های نفت و گاز موثر است. همچنین برای شرکت هایی که در این زمینه ها فعالیت دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

1- تعریف:
    آموزش غيرحضوري يا آموزش از راه دور روش غيرمستقيم آموزشي نظام­مندي است كه بر اساس جدايي جغرافيايي استاد و فراگير استوار است و روابط آموزشي بين اساتید و فراگيران بر پايه استفاده از فناوري نوين و وسايل ارتباطي و كمك آموزشي شكل مي­گيرد. که این واحد با این ابزار سطح گسترده‎ای از مخاطبین را تحت پوشش قرار می‎دهد.

    آموزش غيرحضوري يا آموزش از راه دور روش غيرمستقيم آموزشي نظام مندي است كه بر اساس جدايي جغرافيايي استاد و فراگير استوار است و روابط آموزشي بين اساتید و فراگيران بر پايه استفاده از فناوري نوين و وسايل ارتباطي و كمك آموزشي شكل مي گيرد. که این مرکز با این ابزار سطح گسترده‎ای از مخاطبین را تحت پوشش قرار می‎دهد.

 

2- اهداف:
1.  از بین بردن مرزها و فواصل جغرافیایی و فراهم آوردن امكانات آموزشي سراسری.
2.  برنامه ‎ریزی جهت استفاده و بهره مندي فراگيران غيرمحدود، از آموزش‎هاي تخصصی مورد نیاز جهت تربیت و ارتقاء  نیروی متخصص
3.  كاهش هزينه‎ هاي آموزشي با توجه به عدم محدوديت مكاني و زماني.
4.   فراهم آوردن زمينه‎ ي بهره‎وري گسترده و مؤثر از آموزش‎هاي تخصصي صنعت با استفاده از فناوري نوين.
5.  ايجاد امكان آموزش‎هاي تخصصي صنعت براي مهندسین و تکنیسین مستقر در مناطقي كه فاقد امكانات و منابع آموزشي مي‎باشند.

 

 

3- شرح وظایف:

 

     زمینه فعالیت این شرکت در خصوص ارائه خدمات تخصصی آموزشی در زمینه بازرسی فنی  و جوش می باشد، که به طور کلی اهداف آموزشگاه را می توان به گروه های ذیل دسته بندی نمود:

 

 


1- برگزاری دوره های سفارشی حضوری مرتبط با بازرسی فنی و آزمایشات غیر مخرب (برای شرکتها و گروه های مخاطب)

2- برگزاری دوره های سازمان فنی و حرفه ای (بصورت حضوری و آموزش مجازی)

3- برگزاری دوره های NDT انجمن آزمایشات غیرمخرب آمریکا ASNT همراه با معتبرترین گواهینامه در سراسر جهان

4- مرجع صدور گواهینامه های آموزشی معتبر در زمینه بازرسی فنی و دوره های فنی و مهندسی

5- همکاری با نهادهای معتبر مرجع علمی در داخل و خارج از کشور

4- تربیت نیروی ماهر برای شرکت های مختلف و همچنین معرفی و تامین نیروی انسانی فنی، مهندسی و تخصص

 

 

logo-samandehi